Styret i Slekt og Data Aust-Agder

Styret velges på årsmøtene. I 2018 var det 12. februar.

 
STYRET Navn E-post
Leder Halfdan Mørland
leder@aa.slektogdata.no
Nestleder Odd Egil Lillebø
nestleder@aa.slektogdata.no
Sekretær Inge-Lise Fonneland
sekretar@aa.slektogdata.no
Kasserer Helga Oddny Hortemo Vikøren
kasserer@aa.slektogdata.no
Styremedlem Thor Magnus Tvedt-Gundersen
styremedlem@aa.slektogdata.no
Varamedlem Margaret E.S. Skorpen
vara1@slektogdata.no
Varamedlem Øystein Skaanes-Larsen
vara2@slektogdata.no
     
FUNKSJONÆRER    
Gravreg Even Karlsen
gravreg@aa.slektogdata.no
Kildereg  
kildereg@aa.slektogdata.no
Webmaster Even Karlsen
webmaster@aa.slektogdata.no
     
     
     
     

 

Ennå ikke medlem

i Norges største organisasjon for slektsforskere?

Se alle medlemsfordeler

Annonse:

banner ad