Høle bygdebok

Bygdeboknotater av Sigleif Engen. Her finner du Sigleif Engen's bygdeboknotater for Høle. Dette er avskrift av notater som bør sjekkes mot originalkilde. Dette er avskrift av notater og det er da sannsynlig at materialet kan inneholde feil. "Rettshaver, Forsand kommune, har i brev av 13.01.03 gitt løyve til Slekt og Data Rogaland (tidligere DIS-Rogaland) å leggja ut Sigleif Engen sine bygdeboknotat frå Høle på Internett."

Lese mer?

For å lese resten av denne siden må du være logget inn.

Når du har meldt deg inn og betalt medlemskontingenten i Slekt og Data, får du tilgang til denne og mange andre sider, samt gode medlemsfordeler.

Logg inn Bli medlem

Ennå ikke medlem

i Norges største organisasjon for slektsforskere?

Se alle medlemsfordeler

Kontaktpersoner

Oddvar Lilleaas

Leder

oddvar.lilleaas@lyse.net

Geir A. Myrestrand

Nettredaktør

geir@myrestrand.com

Frode Dyrdal

Webmaster

frode@akkuratd.com

Erik Nilsen

Gravminne-koordinator

erik.nilsen0@gmail.com

Erik Nilsen

Styremedlem 3

erik.nilsen0@gmail.com

Berit Knoph Bø

Styremedlem 2

berit.k.bo@gmail.com

Rune W Wiik

Styremedlem 1

rune.wiik@hkabel.net

Sissel Merete Torkelsen

Sekretær

sissel.m.torkelsen@coop.no

Stein A. Høiland

Kasserer

stein.hoiland@lyse.net

Stein A. Høiland

Nestleder

stein.hoiland@lyse.net

John Gran Abrahamsen

Valgkomite 1

john.abrahamsen@lyse.net

Gunnar Borvik

Kildereg-koordinator

gborvik@online.no

Martin Berakvam

Revisor

martin@berakvam.no

Annonse:

banner ad